Stomatolog - dentysta zespół GoSTOM

Lekarz Stomatolog Paweł Gostomczyk – swój tytuł zdobyłem kończąc Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. W stomatologii zwracam uwagę na szczegóły i dokładność dlatego większość zabiegów wykonuję pod mikroskopem. Od 2016 roku jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych kursach i kongresach stomatologicznych. Prywatnie interesuję się piłką nożną, motoryzacją oraz narciarstwem.

Lekarz Stomatolog Karolina Gostomczyk – stomatologię poznawałam na Pomorskim Uniwesytecie Medycznym w Szczecinie a studia ukończyłam z wyróżnieniem. Moja praca jest moja pasją, którą stale pogłębiam uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i kongresach. Od 2016 roku jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Anti Aging. Uważam, iż piękny uśmiech niezwykle łączy się z estetyką twarzy stąd zainteresowanie tymi dziedzinami. Prywatnie jestem miłośniczką książek, kina oraz podróży.

Paulina Gdaniec – jako asystentka stomatologiczna, zakochując się w zawodzie postanowiłam pogłębić swoją wiedzę i osiągnąć kolejny poziom zaawansowania: higienistka stomatologiczna. W zawodzie w którym się kształcę bardzo lubię to, że mogę pomagać zarówno pacjentowi jak i lekarzowi. Jestem osobą pełną empatii dlatego potrafię podnieść na duchu przed zabiegiem 🙂